Rreth Nesh - Ningbo Winpex Imp. & Exp. Co., Ltd

Rreth nesh

Ningbo Winpex Imp. & Exp. Co, Ltd është një kompani inovative kushtonte për ndriçim të biznesit. Varg jonë e tanishme ofron dritë diellore, LED dritë qiri dhe elektrik dore në dizajne të ndryshme. Pas zhvillimit 13 vjet, Winpex rritet me shpejtësi dhe tani zotëron ndërmarrjeve të përbashkëta për të bërë modele dhe një fabrikë të vetë-në pronësi për prodhimin e cila është ndërtuar në vitin 2013 në Tongxiang, Zhejiang.
Fabrika mbulon 20.000 metra katror, dhe kokat e të mesme dhe të sipërme të klasit tregjet e si orientimin e tij të produktit. Dhe Winpex ka 10.000 metra katror të sipërfaqes zyra dhe 24.000 metra katror të sallë ekspozite për ekspozitën e produktit. Nga kjo, Winpex përditësuar rolin e saj për të vendosur projektimin, prodhimin dhe shitjen në ndërmarrje një shkallë. Ndërkohë, ne rritjen e investimeve në hartimin e produktit, në mënyrë për të krijuar një konkurrencën të mirë bazë. Ne e pajisim veten të jetë i përshtatshëm për çdo situatë, dhe të ofrojnë klientëve me shërbimin e përpiktë në para.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key