Paper Lantern

Paper Lantern

ITEM ID 202739


Detail Product

Produkt Tags

ITEM ID 202739
EMRI I PRODUKTIT Paper Lantern
MATERIAL Letër dhe PP
MATJET 14 * 16 * 5 cm
Peshë (g)
BATTERY AAA • I mëparshëm:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin