4pcs LED Candle

4pcs LED Candle

ITEM ID 202693


Detail Product

Produkt Tags

ITEM ID 202693
EMRI I PRODUKTIT 4pcs LED Candle
MATERIAL Parafine Wax dhe PP
MATJET 10 * 15cm
10 * 20cm
10 * 25cm
10 * 30cm
Peshë (g)
BATTERY AA • I mëparshëm:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car