3pcs LED Candle me thella

3pcs LED Candle me thella

ITEM ID 200749


Detail Product

Produkt Tags

ITEM ID 200749
EMRI I PRODUKTIT 3pcs LED Candle me thella
MATERIAL Parafine Wax dhe PP
MATJET 7.5 * 10cm
7.5 * 12.5cm
7.5 * 15cm
Peshë (g)
BATTERY AAA • I mëparshëm:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck