• cilësi

  cilësi

  Të dy QA dhe QC ekipet në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit në çdo hap, e cila garanton cilësinë gjithmonë duke qëndruar në vendin e parë.

 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2015 certifikuar të cilësisë së lartë dhe produkte me kosto efektive.

 • prodhues

  prodhues

  Fabrika jonë, e vendosur në Tongxiang, Zhejiang, përkrah nesh duke vepruar si një prodhues profesional në fushën e ndriçimit për gati 10 vjet.

Arritje të reja

 • Ningbo Winpex Imp. & Exp. Co, Ltd është një kompani inovative kushtonte për ndriçim të biznesit. Varg jonë e tanishme ofron dritë diellore, LED dritë qiri dhe elektrik dore në dizajne të ndryshme. Pas zhvillimit 13 vjet, Winpex rritet me shpejtësi dhe tani zotëron ndërmarrjeve të përbashkëta për të bërë modele dhe një fabrikë të vetë-në pronësi për prodhimin e cila është ndërtuar në vitin 2013 në Tongxiang, Zhejiang.

Feature Produkte

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck